Dámské hodinky

 

Moderní dámské hodinky - ještě funkční nebo už jen módní doplněk?

 

Praktické náramkové dámské hodinky

Podíváme-li se na dámské náramkové hodinky z praktického pohledu, zajímá nás především jejich funkčnost. Sportovní dámské hodinky s výškoměrem jistě zvolí horolezkyně, sportovní dámské hodinky s GPS zase běžkyně, naopak luxusní dámské hodinky s kamínky upřednostní podnikatelka.

 

Módní dámské hodinky musí zaujmout na první pohled

Dámské hodinky jsou důležitým módním doplňkem a stejně jako značkový parfém, luxusní kabelky, kvalitní boty či drahé šperky vypovídají mnoho o své nositelce. Správnou volbou elegantních dámských hodinek může žena pozvednout a doladit svůj vzhled. Dámské hodinky poukazují na osobnost nositelky, např. jedna žena sáhne po dámských hodinkách s velkým ciferníkem, druhá žena zase po dámských hodinkách s kamínky (např. Swarovski) a třetí módu neřeší a stačí jí levné dámské hodinky.

 

Jak vybrat hodinky pro dámy? A jak vybrat pásek k dámským hodinkám?

Jak vybrat dámské hodinky je věda. Žádoucí bývá sladit stylově i barevně oděv, doplňky, šperky a kvalitní dámské hodinky. Dalším z hlavních kritérií je kromě vzhledu dámských hodinek také pohodlí při nošení. Ta je ovlivněna ergonomií i materiálem pásku. U dámských hodinek můžeme najít textilní pásky, kožené pásky, gumové pásky či kovové pásky.

Těžší zlaté dámské hodinky nebo lehčí stylové plastové dámské hodinky? A jaké sklíčko?

Pro pohodlné nošení je také třeba počítat s hmotností náramkových dámských hodinek. Některé ženy upřednostní masivní dámské hodinky, zatímco jiným by vyšší hmotnost dámských hodinek vadila. Důležitým kritériem je také kvalita sklíčka. Nejčastěji potkáme dámské hodinky s minerálním sklíčkem nebo dámské hodinky se safírovým sklíčkem, které je odolnější proti poškrábání.

 

Luxusní dámské hodinky jsou ideální dárek

Dámy se rády nechávají hýčkat, dostávají květiny a dárky. A právě takovým ideálním dárkem jsou luxusní dámské hodinky, protože při jejich výběru musel dárce prokázat znalost vkusu i praktických preferencí obdarované.

 

A co Vy? Jaké dámské hodinky máte nejraději?