Hodinky Festina na Tour de France

Festina Chrono Bike = legendární řada Festina hodinek s chronografem

Stačí jediný pohled na hodinky z řady Festina Chrono Bike 2014 a okamžitě se Vám rozbuší srdce. Je do nich totiž vložen kousek ducha a atmosféry legendární Tour de France. Značka Festina je dlouhodobě oficiálním časoměřičem tohoto nejslavnějšího cyklistického závodu na světě a každý rok připravuje novou kolekci sportovních chronografů Festina Chrono Bike, aby mu vzdala hold. Z těchto modelů přímo vyzařuje energie, výkon a technologie, stejně jako ze závodníků a jejich silničních speciálů.

 

Kolekce pánských hodinek Festina Chrono Bike 2014

Svět cyklistiky je hybnou silou pro kolekci Festina Chrono Bike a stejně jako se výkony těch nejlepších cyklistů každý rok posouvají dopředu, tak opět i tato kolekce pánských vodotěsných hodinek Festina prošla menší evolucí. Pro rok 2014 přichází Festina s dvěma standardními řadami Festina Chrono Bike, označení F16774 s páskem z ušlechtilé oceli a F16775 s páskem z kombinace ušlechtilé oceli a kaučuku.

Festina - cyklistické hodinky Chrono Bike 2014 a jejich vlastnosti

Díky nejlepším materiálům a špičkovému zpracování jsou Chrono Bike opravdu odolné pánské hodinky Festina. Jedná se o kvalitní pánský chronograf, uvnitř kterého tiká precizní quartz strojek. Tvrzené minerální sklíčko a 44 mm široké pouzdro z ušlechtilé oceli brání hodinky proti poškození. Pásek (tah) je široký 27 mm a stejně jako luneta je ošetřen IP technologií. Tyto pánské sportovní hodinky Festina jsou vodotěsné do 10 ATM (10 bar).

 

Nechte se těmito hodinkami inspirovat a objevte v sobě závodníka Tour de France!

 

 

Hodinky Festina na Tour de France