Hodinky nejen pro sport

Hodinky nejen pro sport

Elegantní, sportovní, spolehlivé. To je hlavní moto modelové řady pánských náramkových hodinek Casio GA 1000, které jsou v několika barevných kombinacích. Počínaje černou barvou pouzdra, v kombinaci s šedivou, žlutou, červenou až po oranžovou a to spolu v kombinaci s kaučukovým páskem. Hodinky GA 1000, jsou dokonalým doplněním celé řady g-shock, díky kombinaci použitých materiálů při konstrukci pouzdra hodinek. Pouzdro má ocelové jádro, které je potaženo plastovým skeletem. Ten plní funkci jako první tlumící zóna při případném nárazu hodinek. To samozřejmě není vše. Tady to teprve začíná. Hlavní ochrana stroje spočívá v tlumiči nárazu umístěném mezi strojem a pouzdrem. Díky tomu, je zajištěna dokonalá ochrana hodinového strojku před nárazem.  

Chcete vždy znát cestu?

Náramkové hodinky Casio GA 1000 jsou dokonale přehledné díky přehlednému číselníku v kombinaci s výraznými ručkami a díky celoplošnému osvětlení jsou přehledné za jakých koliv světelných podmínek. Digitální kompas, Funkce, která vám pomůže najít cestu, kdekoli, kde zabloudíte. Kompas se aktivuje velice jednoduše, a to stisknutím jednoho tlačítka.

Kompas - aktivace centrální sekundové ručky, která se změní ve střelku kompasu.

 

 

Nebo nechcete jen sportovní hodinky?

Nejen hodinkami, ale i kompasem, stokami, teploměrem, navíc světové časy, budíky. To vše a nejen to jsou náramkové sportovní hodinky Casio g-shock GA 1000. Elegantní, sportovní, společenské. hodinky 

 Hodinky právě pro Vás.

Hodinky nejen pro sport