Casio GA 100CM - Kamufláž Casio GA 100CM - Kamufláž Jsou tu právě pro Vás. Nová kolekce pánských náramkových hodinek v kamuflážovém designu . Hodinky jsou v plastovém pouzdře spojené s kaučukovým páskem a to vše v barevném provedení - černá v kombinacích s hnědou, šedou a červenou. Hodinky jsou i přes svůj průměr necelých 52 mm, velmi dobře nositelné, především pro svou nízkou hmotnost necelých 69 g.

Seiko Kinetic. Hodinky pro Vás. Seiko Kinetic. Hodinky pro Vás. Seiko kinetic. To jsou hodinky, které si za celou dobu své existence získaly celou řadu příznivců i odpůrců. Hodinky kinetic je spojení samo natahovacích hodinek „automatu“ a quartzového stroje. Hodinky nesou závislé na energii z akumulátoru, ale stačí jim jen pohyb při běžné chůzi. Chcete hodinky, které jsou dobíjeny pohybem a mají přesnost quartzového stroje? Hodinky Seiko Kinetic

Hodinky nejen pro sport Hodinky nejen pro sport Při sportu, na cestách, na horách, nebo třeba i v lese na houbách, oceníte pánské sportovní hodinky Casio GA 1000. Tyto pánské hodinky jsou v mohutném pouzdře, na kaučukovém pásku. Široká škála barev modelů. Neodolatelná kombinace barev a tvarů spolu s množstvím užitečných funkcí, řadí tyto hodinky mezi jedny z nejúspěšnější modely náramkových hodinek Casio. Pánské hodinky Casio GA 1000

Svěží vítr do moderních dámských hodinek Festina Svěží vítr do moderních dámských hodinek Festina nové , moderní, elegantní, společenské. To vše lze říci o novém trendu moderních hodinek Festina. Hodinky mají nají klasické tvary spojené s moderní povrchovou úpravou do růžové barvy, barvy mědi. Hodinky jsou doplněny ukazatelem data, popřípadě 24 hodinovým časem a osazeny tvrzeným antireflexním minerálním sklem.

Levně neznamená vždy výhodně Levně neznamená vždy výhodně V poslední době, ke mně a ke kolegům hodinářům přicházejí zákazníci se stejnou otázkou: „Neseřídily se mi hodinky, můžete mi je srovnat?“ Tato otázka často následuje po výhodném nákupu rádiem řízených hodinek ať již Amerických, ale i jiných mimoevropských e-shopů.

Hodinky Festina na Tour de France Hodinky Festina na Tour de France Vraťte se s námi do slunečného francouzského léta. Do hor i rovin, kde se horký vzduch tetelí nad rozpáleným asfaltem, po kterém se žene cyklistický peloton ve snaze dohnat jezdce, kteří se pokusili o „trhák“.