Zlatnictví a hodinářství Kubů Pelhřimov

 

Značky hodinek

Hodinky od nás pro Vás. Na značky, které Vám nabízíme jak v našem e-shopu, tak, které naleznete na našem kamenném obchodě máme oficiálními zastoupení pro Českou republiku.

Značky jak pánských, tak i dámských náramkových hodinek jsou Citizen, Festina, Casio, Seiko, Lorus, Pulsar, Royal London, Axcent of Scandinavia, Jet Set, Candino, a mnoho jiných. 

 

Dárek od nás pro Vás aneb prodejem to u nás nekončí!

Základem podnikání v oboru zlatnictví a hodinářství je zajištění kompletních služeb, které jsou spojené s prodejem hodin, hodinek, a šperků. Tato práce je spojená s přímím kontaktem se s lidmi. Práce s lidmi mé své příjemné, ale hne příliš příjemná ale i o to je podnikání. Snažit se vždy najít tu správnou cestu popřípadě kompromis. Pokud potřebujete opravit řetízek nebo hodinky a nejen to, navštivte nás. Potřebujete nové hodinky, dárek k vánocům, popřípadě k nějaké jiné příležitosti? Navštivte naše stránky www.hodinky-kubu.cz, popřípadě náš kamenný obchod v Pelhřimově. Zde Vám nejen Vámi vybraný dárek prodáme, popřípadě rádi poradíme.

 

Hodinky Seiko, Festina, Citizen. Jakou značku preferujete Vy?

Každá značka hodinek má jinou tradici, proto i každé značkové hodinky mají svůj styl. Levné hodinky nemusí nutně být méně kvalitní hodinky a naopak. Na druhou stranu za přidanou hodnotu si je třeba připlatit. U digitálních hodinek se jedná především o počet různých funkcí, máme na mysli např. hodinky s výškoměrem, hodinky s teploměrem, hodinky s navigací atd. Luxusní hodinky s mechanickým strojkem se zase vyznačují ruční prací, protože ani nejmodernější stroj nedokáže nahradit nejjemnější práci mistra hodináře.

 

U nás si vybere hodinky jednoduše každý

Dnes je 21 století a nejpřesnější čas se řídí pomocí radiového nebo satelitního signálu. Nejnovější satelitní řízení času není závislá na rádiovém vysílači. Přesnost je zajištěna kdekoli na světě příjmem ze satelitu. S touto nejnovější technologií přišli japonské firmy Seiko řada Astron a Citizen Satllite Wave. V našem e-shodpu samozřejmě naleznete i širokou nabídku dámských, pánských hodinek a dětských náramkových hodinek určených jak pro sport, volno časové aktivity, tak i do společnosti, k obleku i jako šperk nebo reprezentaci při obchodních jednáních, tak i při rybaření nebo myslivosti. U nás si vyberete hodinky, které s Vámi budou kdykoli a kdekoli, bez ohledu na to jestli budete 4000 m nad mořem nebo 20 metrů pod hladinou. U nás naleznete hodinky vhodné jak Vás i jako dárek pro Vaše blízké.

 Úprava pásků u hodinek

Samozřejmostí je možnost úpravy pásků u hodinek na ruku zákazníka a to nejen na při nákupu v našem kamenném obchodě. Není nic snadnějšího. Stačí si krejčovským metrem změřit obvod Vašeho zápěstí,a rozměr napsat do poznámky k objednávce a mi Vám pásek u hodinek upravíme. Vy pak jen nasadíte hodinky a již se nemusíte obtěžovat se sháněním hodináře, který by Vám pásek upravil.

Gravírování - rytí věnování na hodinky

 Máme již mnohaletou zkušenost s gravírováním jak na víčka, spony nebo i jiné části náramkových i kapesních hodinek. Rytí na hodinkách je vděčný a jedinečný doplněk, který i po mnoha letech připomíná obdarovanému tu neopakovatelnou chvíli, nebo příležitost, kdy mu byly hodinky předány. Cena gravírování se pohybuje v rozmezí od 300 do 500 Kč (dle obtížnosti a počtu písmen). Gravírován se domlouvá individuálně dle typu a modelu hodinek.

 

Hodiny, hodinky a budíky jsou však jen polovinou našeho sortimentu.

V naší kamenné prodejně nabízíme také zlaté a stříbrné šperky, zásnubní a snubní prsteny, diamantové šperky, šperky s rubíny a diamanty, šperky se safíry a diamanty, čistě safírové šperky, šperky s akvamaríny a diamanty, šperky s olivíny a diamanty, ale nesmíme zapomenout ani na dětské náušnice z bílého či žlutého zlata a šperky z chirurgické oceli.

 

Šperky s diamanty, s pravými kameny

potřebujete dárek pro  ženu, nebo přítelkyni, popřípadě nějaký šperk za promoci nebo k narozeninám? Přijďte k nám, do obchodu, kde Vám rádi poradíme a nabídneme šperk vhodný pro Vás. Prsten se smaragdem, náušnice s diamantem , přívěsek se safíry. To a mnoho dalších šperků, kterými můžete udělat radost svým blízkým, nebo i sami sobě. Prsten se smaragdem a diamanty je to co udělá radost každé ženě. Samozřejmostí je certifikát ke každému u nás nabízenému šperku s pravými kameny. Každý certfikát s razítkem znalce v oboru mineralogie. Pokud máte prsten jako dárek a není li obdarovanému velikost, úprava velikosti je u nás zakoupených šperků samozřejmě zdarma.

 

Náš zákaznický servis zahrnuje mimo jiné servis hodinek nebo úpravu pásků.

Hlavním heslem našeho zákaznického servisu je, že prodejem hodinek či šperků naše služby nekončí, ale jsou teprve v polovině. Nezáleží na tom, jestli si u nás vyberete dětské hodinky Hello Kitty, dámské hodinky Lorus nebo pánské hodinky Candido, na veškeré naše zboží automaticky zajišťujeme také servis. Jedná se o opravy hodinek, opravy šperků, výměny baterií u hodinek, úpravy kovových pásků apod. Individuální přístup je pro nás samozřejmostí, proto nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.